Jakter på ny familiearbeider

15.juni 2016

Moss Frikirke søker nå ny medarbeider i inntil 75 prosent stilling som familiearbeider/trosopplærer. Menighetsarbeider Roy Khantatat har valgt å takke av som menighetsarbeider, men vil fortsatt være en del av miljøet i Moss Frikirke.

Moss Frikirke har i sin handlingsplan vært tydelig på at menighetens hovedsatsingsområde er  barn fra 0 – 12 år og deres foreldre. Dermed vil den nye medarbeideren få spennende oppgaver blant unge familier. Menigheten jobber nå fram en lokal trosopplæringsplan for å styrke sitt arbeid for barna og deres foreldre i Mosseregionen.

Søknadsfristen er satt til 15. juli, og de som ønsker nærmere informasjon kan kontakte pastor Petter Lande Johansen.
Hele annonsen kan du se her:  Annonse Moss STILLING 115×185 (Familiearbeider)

annonse familiearbeider